SEO Yardım

Dijital dünyada rekabet her geçen gün artıyor ve markalar, kullanıcıların dikkatini çekmek için yoğun çaba harcıyorlar. Bu noktada, arama motorlarında üst sıralarda yer almak kritik bir öneme sahip. Sedeus olarak, müşterilerimize etkili, özelleştirilmiş ve sürdürülebilir SEO Yardım sunuyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sitenizin arama motorlarında daha görünür olmasına yardımcı olan bir dizi strateji ve tekniktir. Etkili bir SEO çalışması, markanızın daha geniş bir kitleye ulaşmasını, dolayısıyla satışlarınızın ve gelirlerinizin artmasını sağlayabilir.

Sedeus, 12 yıllık zengin deneyimiyle sayısız projeye liderlik etmiştir. Çeşitli firmaların marka bilinirliğini önemli ölçüde artırmış, bazılarının cirolarını en az %35 yükseltmiş ve rekabetçi anahtar kelimelere sahip yüzlerce web sitesinin ilk sayfada yer almasını sağlamıştır.
Sedeus ekibi, 1 Genel Direktör, 1 SEO Uzmanı, 1 Sosyal Medya Uzmanı, 1 Yazılım Geliştirici ve 1 Grafik Tasarımcı olmak üzere toplam 5 kişiden oluşmaktadır.
Sedeus, Türkiye’nin dört bir yanındaki şehirlere hizmet sunmaktadır.
Sedeus, Türkçe, İngilizce ve Almanca konuşulan tüm ülkelerde hizmet sağlamaktadır.

Sedeus, hafta içi 10:00 – 19:00, Cumartesi 10:30 – 14:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca teknik destek ekibimiz, 7/24 anlayışıyla destek sağlamaktadır.

İş ortaklarımıza 7/24 teknik destek sunuyoruz. Telefonla hafta içi 10:00 – 19:00, Cumartesi 10:30 – 14:30; WhatsApp ile hafta içi 10:00 – 21:30, hafta sonu 12:00 – 17:30; E-Mail ve Kullanıcı Paneli Destek Talepleri ise 7/24 hizmetinizdedir. Ortalama cevap süremiz 4 dakika, ortalama çözüm süremiz ise 37 dakikadır.
Sedeus, yaşanılan tüm sorunlarda ortalama sorun çözüm süresi olarak 60 dakikayı taahhüt etmektedir.
İş ortaklarımız, hizmetlerimizi özel panelden takip edebilir, fatura takibi, fatura ödeme, destek talebi gibi işlemleri gerçekleştirebilir.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fiyat teklifi kabulü durumunda, teklif formunda yer alan fiyatlara %20 KDV eklenecektir.

Evet. Web sitemiz üzerinden 3D Secure ile 256bit SSL Sertifikası güvencesinde ödeme yapabilirsiniz.
İletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilir, arayabilir, mail atabilir ya da iletişim formlarını kullanabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.
Evet. İş ortaklarımızla belirlenen takvime göre düzenli ziyaretler gerçekleştiriyoruz.
Evet. İş ortaklarımızın ihtiyacına uygun olarak yerinde hizmet vermekteyiz.
Sedeus olarak tüm yazılım dillerine hizmet sunmaktayız.
SEO, arama motorlarında üst sıralamalarda yer almak isteyen her web sitesine uygulanabilir. Detaylar için uzman ekibimize başvurmanız faydalı olacaktır.
Anahtar kelime rekabeti düşükse küçük ayrıntılarla yükselme ihtimaliniz olabilir. Ancak, dijitalleşme ve rekabetin artmasıyla rekabetsiz kelime bulmak zorlaşmıştır. Bu nedenle, üst sıralarda yer almak istiyorsanız, bir uzmana danışmanız önerilir.

Would you like to view our English site?

Sizi arayalım

Bizimle iletişime geçmek için aşağıda yer alan formu doldurun. En kısa sürede uzman ekip arkadaşımız iletişim tercihlerinizden biri ile sizinle iletişime geçecektir.

Bizimle iletişime geç

Bizimle iletişime geçmek için aşağıda yer alan formu doldurun. En kısa sürede uzman ekip arkadaşımız iletişim tercihlerinizden biri ile sizinle iletişime geçecektir.