Kariyer

Biz, Sedeus, yenilikçi ve dinamik bir ekip olarak, alanımızda öncü olmanın gururunu taşıyoruz. Sedeus ailesine katılmak isteyen yetenekli bireyler için buradayız! Eğer siz de kariyerinize yön vermek, kendinizi geliştirmek ve sektörde fark yaratmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Neden Sedeus?

Sedeus olarak, çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimine büyük önem veriyoruz. Yenilikçi projelerimiz, esnek çalışma saatlerimiz ve sürekli öğrenme fırsatları ile çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ulaşmalarını destekliyoruz. Ayrıca, sağlamış olduğumuz rekabetçi ücretler ve çeşitli sosyal imkanlar ile çalışanlarımızın motivasyonunu ve bağlılığını artırmayı hedefliyoruz.

Açık Pozisyonlar

Sedeus olarak, çeşitli departmanlarımızda açık pozisyonlarımız bulunmaktadır. Mühendislikten pazarlamaya, insan kaynaklarından finansa kadar birçok alanda kariyer fırsatları sunuyoruz. Açık pozisyonlarımıza ve detaylarına kariyer sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Başvuru Süreci

Başvurunuzu yaparken, lütfen güncel özgeçmişinizi ve motivasyon mektubunuzu eklemeyi unutmayın. Bu belgeler, sizin yeteneklerinizi, deneyimlerinizi ve Sedeus’ta neden yer almak istediğinizi daha iyi anlamamızı sağlayacak.

Dosya Yükleme: Kariyer sayfamızda bulunan ‘Dosya Yükle’ butonunu kullanarak, özgeçmişinizi ve motivasyon mektubunuzu kolayca yükleyebilirsiniz. Dosya formatı olarak PDF, DOCX veya DOC kabul edilmektedir.

E-Posta İle Başvuru: Eğer tercihiniz dosya yükleme alanı kullanmak değilse, özgeçmişinizi ve motivasyon mektubunuzu kariyer@sedeus.com adresimize e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Lütfen e-posta konu satırına başvurduğunuz pozisyonun adını yazmayı unutmayın.

İletişim

Soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sedeus ailesi olarak, sizinle tanışmayı ve kariyer yolculuğunuzda size eşlik etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Would you like to view our English site?

Sizi arayalım

Bizimle iletişime geçmek için aşağıda yer alan formu doldurun. En kısa sürede uzman ekip arkadaşımız iletişim tercihlerinizden biri ile sizinle iletişime geçecektir.

Bizimle iletişime geç

Bizimle iletişime geçmek için aşağıda yer alan formu doldurun. En kısa sürede uzman ekip arkadaşımız iletişim tercihlerinizden biri ile sizinle iletişime geçecektir.